tisk letáků, vizitek, plakátů
email:
heslo: LOGIN

REGISTRACE
ZASLAT HESLO

 1. Jak mám objednat tiskoviny?

 Je to velmi rychlé a jednoduché.

 Prvním krokem je registrace-na úvodní stránce klikněte v pravém horním rohu na tlačítko “REGISTRACE“ objeví se Vám okno, ve kterém vyplníte všechna označená pole. Na konci tohoto okna vyplníte libovolné heslo, které bude sloužit společně s Vaší e-mailovou adresou pro přihlášení.

 Poté klikněte na tlačítko “zaregistrovat se“. V tomto okamžiku jste zaregistrováni.

 Druhým krokem je přihlášení do našeho systému-vyplňte v horním rohu úvodní stránky do prázdných políček Vaší e-mailovou adresu a heslo, které jste zadali při registraci a klikněte na tlačítko “přihlásit“. V tomto okamžiku jste přihlášeni.

 Třetím krokem je samotná objednávka-po úspěšném přihlášení si vyberte Vámi zvolené množství a druh tiskovin a klikněte na tlačítko “objednat“. Po provedení objednávky se Vám objeví okno, ve kterém je seznam produktů, které jste objednali. Přímo v této objednávce kliknutím na příslušné okno v levém horním rohu můžete nahrát tisková data pro Vaše produkty.

2. Zapomněl jsem své heslo pro přihlášení-co mám dělat?

V případě, že zapomenete nebo ztratíte Vaše heslo pro přihlášení, klikněte na tlačítko " ZASLAT HESLO". V dialogu, který se objeví vyplňte Váš email pod kterým jste se registrovali a klikněte na  tlačítko"zaslat heslo na email". Pokud zákaznický účet s Vaším emailem v naší databázi existuje, bude Vám na uvedený email do několika minut heslo odesláno.

 

3. V jakém formátu  mám zaslat data k tisku ?

 Data k tisku nám můžete zaslat již hotová-nejlépe v tiskovém Pdf nebo u menších formátů do velikosti A5 formát JPG v minimálním rozlišení 150 dpi. Veškerá písma a fonty převádějte na vektory. Pokud data nemáte připravená, můžete využít služeb našeho grafického studia. Pokud máte data hotová v jiném formátu či si nejste jistí, zda je jejich kvalita dostačující, stačí konkrétní data poslat na posouzení našim zkušeným grafikům. V případě většího objemu dat nebo pokud si nejste jisti zasláním dat přes náš upload, můžete Vaše data zaslat na datovém CD přímo na naši adresu.

Ofsetový tisk klade na přípravu zvýšené požadavky. Pokud nám zasíláte pdf, pro kvalitu výsledku je důležité dodržet uvedená kritéria:


1. fotografie by měla mít minimální rozlišení 150 dpi
2. texty je potřebna dodat v křivkách (vektorech)
4. přesah (spadávka) dle přiloženého výkresu u Vámi zvolené tiskoviny
5. stránka musí být umístěna na střed tiskové plochy (vycentrovaná)
6. barevný prostor - CMYK
7. výstupní formát Pdf

  

4. Ceny za Vaše tiskoviny jsou velmi nízké - nečekají mě za tisk nějaké skryté poplatky nebo další náklady?

 Opravdu-naše ceny jsou jedny z nejnižších v ČR.Ceny tisku jsou konečné a není nutné k nim připočítávat žádné další poplatky. Všechny spočítané ceny tisku jsou bez DPH a garantujeme je v okamžiku objednání . V ceně tisku není zahrnuta jen doprava. Tu zajišťují běžné společnosti-PPL nebo Česká Pošta-k ceně přepravy není nic připočteno. Volíme vždy toho přepravce, který nabízí nejlepší podmínky.

 

5. Dostanu tiskoviny v dobré kvalitě, když jsou tak levné?

Ano! Tisk probíhá na nejmodernějších strojích HEIDELBERG a KBA. Kvalita tisku je opravdu výborná-není se čeho bát. Důležité je, aby veškerá tisková data byla ve správném formátu a rozlišení - potom nic jiného nebrání kvalitnímu tisku. 

 

6. Jaká bude hmotnost mé zakázky?

Toto si můžete velmi jednoduše vypočítat sami pomocí kalkulátoru hmotnosti, který je umístěn v levém dolním rohu pod hlavním menu.

Do políček šířka a výška napište rozměry vámi zvoleného formátu papíru v milimetrech (např. u formátu DIN A4 jsou tyto hodnoty 210mm šířka a 297mm výška) tyto údaje zjistíte na přiloženém výkresu u každého druhu tiskoviny-pro výpočet používejte prosím konečný formát papíru-viz výkres.

Dalším krokem je zadání gramáže papíru-gramáž papíru je uváděna v gramech na m2 a je uvedena u každého druhu tiskoviny (např.135g).Čím větší gramáž papíru, tím vyšší bude výsledná hmotnost Vaší zakázky.

Poté napište s jakým počtem kusů budete kalkulovat a stiskněte tlačítko vykalkulovat-okamžitě zjistíte hmotnost Vaší zakázky.

tisk - death magnetic rockclub
fandíme rock clubu
DEATH MAGNETIC
WWW.FLASHWEB.CZ
Výroba flash bannerů, animací
a webových stránek
NETPRINT.cz Kunešova 496, 344 01 Domažlice, IČ: 74560361, DIČ: CZ8005291767, email: info@netprint.cz © copyright Netprint.cz , all content is under copyright of netprint.cz Valid XHTML 1.0 Transitional
HOMEOBCHODNÍ PODMÍNKYSLOVNÍČEK POJMŮCENÍK GRAFICKÝCH SLUŽEBKONTAKTYFAQ / ČASTO KLADENÉ DOTAZYNAPIŠTE NÁM